Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy działania rządu w sprawie zwalczania ASF są wystarczające?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
Szkolenia z zatrudniania cudzoziemców 

IOM – Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji przygotowała szkolenia z zakresu formalności związanych z zatrudnianiem w Polsce cudzoziemców do wykonywania prac sezonowych.

Szkolenia odbywać się będą w Warszawie, w biurze IOM przy ul. Mariensztat 8, w terminach: 27 lutego, 6 marca, 13 marca i 20 marca 2018 r., w godz. 10.00-12.00. Cena to 200 zł netto za osobę.  

Organizacja zapewnia, że na zamówienie może zorganizować szkolenie w innych miastach.

Program szkolenia obejmuje: rodzaje zezwoleń na pobyt w Polsce, jak zatrudnić pracownika przebywającego za granicą?, jak zatrudnić pracownika przebywającego w Polsce?, zezwolenie na pobyt i pracę sezonową.

Szkolenia prowadzi Konstanty Sawczenko, ekspert infolinii Migrant Info w zakresie polskiego prawa migracyjnego, który ma wieloletnie doświadczenie w realizacji różnych projektów związanych z migracjami i pomocą migrantom, zdobyte w międzynarodowym środowisku, m.in. w Polsce, na Ukrainie, w Mołdawii i Ugandzie. W Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji pracuje od 2002 r. Obecnie, w ramach infolinii Migrant Info, udziela konsultacji migrantom oraz pracodawcom zatrudniającym migrantów. Prowadzi również szkolenia dla studentów-migrantów oraz dla pracodawców zatrudniających migrantów.

Więcej informacji udziela Karolina Abramowicz, e-mail: kabramowicz@iom.int, tel. +48 22 53 89 220 

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone