Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy popierasz protesty AGROunii?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
Wygodne zaopatrzenie w okresie prac polowych

Internetowy sklep rolniczy BIG-AGRO.pl, którego właścicielem jest firma AgriVision spod Kętrzyna, oferuje wygodny sposób zamówień najwyższej jakości produktów z szybką dostawą prosto do gospodarstwa. W okresie żniw i siewów, gdy brakuje czasu w trakcie dnia, można online o każdej porze zamówić potrzebne produkty. W ofercie e-sklepu znajdziemy nasiona rzepaku i zbóż ozimych renomowanych producentów.

Wśród wielu odmian zbóż najciekawsze pozycje to pszenica: Belissa, Hondia, Rotax czy odmiany ościste: Wilejka i bardzo wczesna IS Spirella.

W związku z tegoroczną suszą dużą popularnością cieszą się poplony na paszę do zbioru jesiennego, np. Futtertrio (DSV) czy mieszanka PL-1 Express (Oseva) oraz ozime (zbierane np. przed siewem kukurydzy) – Mieszanka Gorzowska i Agropoplon. Ofertę wzbogacają specjalistyczne mieszanki międzyplonowe DSV Terralife, skutecznie poprawiające właściwości gleby.

Ciekawostką jest Bactim (Intermag), preparat przyspieszający rozkład resztek pożniwnych, który stosujemy w dawce 1-2 l/ha. Ma on bardzo duże znaczenie również w walce z omacnicą prosowianką, ponieważ skutecznie rozkłada resztki po kukurydzy.

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat