Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy Pani/Pana gospodarstwo spełnia wymogi Dyrektywy azotanowej?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Wiadomości z branży
Mlekpol Forum 2018

Ponad 300 gości z całego świata przybyło do Jachranki (woj. mazowieckie) na zaproszenie największego przetwórcy mleka w Polsce. Mlekpol Forum 2018 było okazją do wymiany doświadczeń branżowych i eksperckich oraz ekspozycji najsilniejszych polskich marek mleczarskich.

- Jesteśmy liderem skupu mleka w Polsce. W ubiegłym roku odebraliśmy od naszych dostawców 1770 milionów litrów mleka, a w tym roku przekroczymy 1800 milionów litrów. Czujemy się współodpowiedzialni za polski rynek mleka, stąd narodził się pomysł organizacji Mlekpol Forum. Wydarzenie było platformą wymiany doświadczeń,  pogłębienia wiedzy na temat trendów przemysłu mleczarskiego oraz możliwością wysłuchania wybitnych ekspertów naszej branży, takich jak profesor Andrzej Babuchowski, prezes Instytutu Innowacji Przemysłu Mleczarskiego – tak Mlekpol Forum podsumował  Edmund Borawski, prezes SM Mlekpol w Grajewie. 

Mlekpol ma w ofercie ponad 400 produktów. Konsumenci doskonale znają marki znajdujące się w portfolio spółdzielni, między innymi: Milko, Mazurski Smak, Maślanka Mrągowska, Rolmlecz, Mleko Zambrowskie, Mlekpol, Białe czy Mleczarnia. Wiele produktów SM Mlekpol zdobywa uznanie na świecie. Mleko Łaciate dociera już na sześć kontynentów. Szeroką gamę produktów Mlekpolu można znaleźć m.in. w Chinach, USA, Izraelu, Algierii, Indonezji czy na Filipinach.

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat