Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w wyborach do Europarlamentu?
 
Koalicja Europejska
Prawo i Sprawiedliwość
Inne ugrupowanie
Nie zagłosuję


Wiadomości z branży
SM Mlekpol Liderem Rynku Spożywczego

Spółdzielnia Mleczarska z Grajewa została uhonorowana prestiżową nagrodą Lidera Rynku Spożywczego podczas odbywającego się na początku listopada XI Forum Rynku Spożywczego i Handlu w Warszawie. Wyróżnienie zostało przyznane Mlekpolowi za realizowany przez spółdzielnię plan inwestycyjny. Jury podkreśliło konsekwencję i odwagę działań Mlekpolu.

- Od wielu lat konsekwentnie prowadzimy politykę inwestycyjną. Nasze zakłady produkcyjne są nieustannie zmieniane i unowocześniane. Wprowadzamy optymalne rozwiązania technologiczne,  modernizujemy linie produkcyjne i budujemy nowe. Wszystkie inwestycje realizujemy w trosce o środowisko naturalne i w oparciu o politykę zrównoważonego rozwoju. Wyróżnia nas konsekwencja i ciągłe doskonalenie. Jesteśmy liderem rynku mleczarskiego i chcemy dawać dobry przykład innym firmom – mówi Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlowy spółdzielni.

Obecnie trwają prace wykończeniowe największej inwestycji SM Mlekpol – Zakładu Produkcji Sproszkowanych Wyrobów Mleczarskich w Mrągowie. W 2019 r. spółdzielnia będzie mogła poszerzyć ofertę handlową o kolejne produkty oparte na białkach serwatkowych i mlecznych, szczególnie ważnych dla przemysłu spożywczego oraz eksportu.

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat