Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy uważasz, że ustawa "odorowa" powinna wejść w życie?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania
Tak, ale w innym kształcie


Wiadomości z branży
Wyszukiwarka TradeMachines dostępna w Polsce

TradeMachines, największa na świecie metawyszukiwarka aukcji maszyn używanych, w maju rozpoczęła swoją działalność w Polsce.

Na stronie trademachines.pl klienci z różnych sektorów gospodarki znajdą szeroką ofertę używanych maszyn, które sprzedawane są na aukcjach z całego świata. Oferta firmy obejmuje maszyny rolnicze, ciągniki, wózki widłowe, maszyny budowlane itp. Ponadto TradeMachines pośredniczy w aukcjach mniejszych sprzętów i maszyn, takich jak piły do ​​drewna i metalu czy kosiarki.

- Kiedy w 2013 roku zakładaliśmy TradeMachines, zdawaliśmy sobie sprawę, że rynek oferuje coraz więcej używanych maszyn. Jednak światowa giełda, na której klienci mogliby znaleźć różnorodne specjalistyczne maszyny nie istniała. To właśnie zainspirowało nas, by stworzyć taką platformę internetową, która stanowi zestawienie ofert z całego świata – mówi Heico Koch, założyciel i dyrektor generalny firmy.

TradeMachines przeszukuje internet w celu znalezienia aktualnych aukcji, porządkuje je według typów maszyn i tworzy dla danej maszyny odrębną i przejrzystą stronę. Kupcy mają możliwość porównania cen, natomiast sprzedawcy mogą pozyskać szersze grono zainteresowanych kupnem. – Firmy w Polsce, zarówno te większe jak i mniejsze, będą się rozwijały, na co wskazuje Raport o stanie sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Dlatego muszą usprawniać swoją infrastrukturę technologiczną, starając się jednocześnie sprzedać posiadane maszyny, co z kolei zmniejszy nakłady na inwestycje netto – mówi Koch.  

W 2018 r. na TradeMachines najczęściej poszukiwane były: maszyny rolnicze (46 proc.), wózki widłowe (20 proc.), maszyny do obróbki drewna (12 proc.), maszyny budowlane (10 proc.) oraz do obróbki metalu (2 proc.). 

oprac. (Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat