Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy Jan K. Ardanowski powinien być ministrem rolnictwa w nowym rządzie?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
Feerum – „Inwestor bez granic”

Spółka Feerum SA, producent elewatorów zbożowych, została laureatem  konkursu „Inwestor bez granic” w kategorii polskich firm inwestujących za granicą. Przyznanie nagród odbyło się 13 maja podczas XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

W konkursie ,,Inwestor bez granic" nagradzane są zagraniczne firmy, inwestujące swój kapitał w Polsce oraz polskie firmy zdobywające światowe rynki. Wybierając najlepszych inwestorów kapituła konkursu oceniała polskie firmy realizujące odważne, skuteczne strategie ekspansji zagranicznej. Oceniano ich wpływ na potencjał polskiego eksportu, jednak nie ograniczono się jedynie do zestawienia danych finansowych. Nominację do nagrody zdobyły tylko te firmy, które przy racjonalnej ocenie ryzyka z powodzeniem inwestują na obcych, niekiedy odległych rynkach, stawiając przy tym na współpracę lokalną i respektując kulturową specyfikę i zasady odpowiedzialności społecznej biznesu.

- Tytuł „Inwestora bez granic” to dla nas ważne wyróżnienie. W 2018 roku eksport odpowiadał za ponad 70 procent naszych przychodów. Biznes opieramy nie tylko na rachunku ekonomicznym, ale także na wartościach ważnych pod każdą szerokością geograficzną. Doceniają nas klienci w kilkunastu krajach, obecnie realizujemy kontrakt na budowę pięciu kompleksów suszarniczo-magazynowych w Tanzanii, który jest największym tego typu projektem w tym kraju. Na początku tego roku rozpoczęliśmy z kolei realizację wartych około 50 milionów euro kontraktów na Ukrainie. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami zbóż, doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Uważamy, że wysokiej jakości produkt połączony z finansowaniem to klucz do sukcesu w eksporcie, nie tylko w Europie, ale również w Afryce czy innych krajach świata – mówi Daniel Janusz, prezes zarządu Feerum.

 (Fem)

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat