Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy otrzymałeś/aś już pomoc po ubiegłorocznej suszy?
 
Tak
Nie
Nie składałem/am wniosku


Wiadomości z branży
Corteva Agriscience głównym sponsorem Farming Simulator League

Od lipca 2019 r. do lata 2020 r. zespoły z całej Europy wezmą udział w rozgrywkach Farming Simulator League, walcząc o tytuł Mistrza Farming Simulator. Drużyny, konkurując w trybie trzy na trzy podczas całego turnieju, będą grać o nagrodę pieniężną w wysokości 250 tys. euro oraz inne nagrody.

Głównym sponsorem Farming Simulator League organizowanej przez GIANTS Software w sezonie 2019/20 została Corteva Agriscience. Firma wspierać będzie wszystkie 14 imprez turniejowych. Jej produkty zostały również wprowadzone do najnowszej wersji Farming Simulator 19. Gracze, rozwijając swoje wirtualne farmy, mają teraz możliwość nabywania nasion marki Pioneer (należącej do Corteva Agriscience) oraz środków ochrony roślin marki Corteva. – Dzięki włączeniu produktów Corteva Agriscience, po raz pierwszy nasiona i herbicydy używane w grze mają swoje odzwierciedlenie w prawdziwych markach – mówi Christian Ammann z GIANTS Software. – Staramy się zapewniać jak najbardziej realistyczne wrażenia podczas gry w Farming Simulator, a włączenie herbicydów marki Corteva oraz nasion Pioneer zapewni graczom jeszcze lepsze wrażenia i emocje.

- Zarówno na polu, jak i w grze chcemy wzbudzać entuzjazm dla rolnictwa nowej generacji – mówi Steve Betz z Corteva Agriscience. – Niezależnie od tego, czy chodzi o graczy kochających rolnictwo, czy o przyszłych rolników kochających gry – z radością dołączamy do pełnej energii społeczności Farming Simulator, by oferować jej możliwość zapoznania się z naszymi produktami.

(Fem) 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat