Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy odczułeś/odczułaś już wpływ epidemii na działanie Twojego gospodarstwa?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Wiadomości z branży
Zaprawa Maxim 025 FS od Syngenty chroni soję

Po nieodnowieniu zatwierdzenia dla substancji czynnej tiuram nasiona soi zostały bez ochrony. Dlatego wszystkich uprawiających tę roślinę ucieszy wiadomość, że firmie Syngenta udało się rozszerzyć rejestrację zaprawy Maxim 025 FS o tę właśnie uprawę.

Maxim 025 FS, od niedawna zarejestrowany w soi, ma szeroką rejestrację pozwalającą na zaprawienie nie tylko zbóż, ale też nasion grochu, fasoli, bobiku, łubinu, peluszki, soczewicy, ciecierzycy czy słonecznika. Jest to bardzo skuteczna zaprawa o szerokim spektrum zwalczanych chorób grzybowych, w tym m.in. zgorzeli siewek.

Substancja czynna zawarta w preparacie jest pochodną naturalnego antybiotyku i zapewnia skuteczność zwalczania chorób przy całkowitym bezpieczeństwie dla rośliny uprawnej. Dodatkowo zastosowana w zaprawie unikatowa formuła M gwarantuje szybkie i precyzyjne pokrycie ziarniaków, eliminując ryzyko ich sklejania i minimalizując osypywanie się zaprawy. Tym samym zapewnia nie tylko skuteczną ochronę przed chorobami odglebowymi, ale także szybsze wschody i dobre przezimowanie roślin.

Obecnie Maxim 025 FS to jedyna zaprawa na polskim rynku, którą można stosować w uprawach soi.

(Fem)

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat