Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy Twoje gospodarstwo w tym roku odczuje skutki suszy rolniczej?
 
Zdecydowanie tak
Zdecydowanie nie
Trudno powiedzieć
Poczekamy, zobaczymy


Wiadomości z branży
Innvigo zapowiada jesienne promocje

Innvigo zaprasza rolników na 9 lipca (godz. 16.00) na internetową transmisję, podczas której zaprezentowane zostaną efekty doświadczeń polowych, preparaty składające się na kompleksową technologię ochrony rzepaku ozimego, a także zaprawy i atrakcyjne pakiety herbicydów zbożowych. Widzowie poznają też specjalne jesienne promocje, jakie firma przygotowała dla plantatorów rzepaku i zbóż.

– Odwiedzimy kilka z naszych licznych poletek doświadczalnych, gdzie sprawdzaliśmy w praktyce działanie preparatów Innvigo, żeby zarekomendować użytkownikom najskuteczniejsze rozwiązania do jesiennej ochrony zbóż ozimych i rzepaku ozimego. To kwestie bardzo ważne, ponieważ zbliża się siew ozimin, a wraz z nim wybór sposobów ochrony tych upraw. Wspólnie z naszymi ekspertami pomożemy rolnikom przygotować się do sezonu jesiennego – mówi Marcin Bystroński, menedżer ds. upraw rolniczych.  – Przygotowaliśmy dla klientów atrakcyjne promocje, które pozwolą skorzystać z naszych technologii w dobrej cenie.

Drugi ważny wątek to zaprawianie nasion zbóż. To temat bardzo aktualny, ponieważ niezwykle silne porażenie kłosów chorobami fuzaryjnymi, jakie obecnie jest obserwowane na polach, w dużej mierze stanowi efekt nieprawidłowego doboru zapraw, którymi wykonywany był pierwszy zabieg przeciwko fuzariozom. Jak wynika z obserwacji, kolejne kroki – czyli ochrona podstawy źdźbła i ochrona kłosów – mogą okazać się niewystarczające, jeżeli wcześniej ziarno nie zostało odpowiednio zaprawione. Omówiona zostanie także jesienna ochrona herbicydowa zbóż i dostępne w sprzedaży pakiety produktów do tego celu.

Transmisję, która rozpocznie się 9 lipca o godz. 16.00, można obejrzeć na stronie: https://youtu.be/jkniXRyzRM0. Na platformie: www.innvigo.com/dnipola dostępny jest zapis Wirtualnych Dni Pola, które odbyły się w czerwcu, a także wiele nagrań z przebiegu doświadczeń w poszczególnych lokalizacjach badawczych.

 


przeglądaj wszystkie