Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy otrzymałeś/aś już pomoc po ubiegłorocznej suszy?
 
Tak
Nie
Nie składałem/am wniosku


Pod naszym patronatem

Oświadczenie organizatorów Europejskiego Forum Rolniczego

2020-03-09

W związku z narastającym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce oraz rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, w trosce o bezpieczeństwo uczestników podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji Europejskiego Forum Rolniczego w Jasionce k. Rzeszowa planowanej na 20-21 marca br.

Jednocześnie informujemy, że o nowym terminie wydarzenia poinformujemy po ustaniu zagrożenia epidemią koronawirusa w Polsce.

Europejskie Forum Rolnicze to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rolno-spożywczej, organizowane co roku w marcu w Jasionce k. Rzeszowa przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. Forum to dwa dni dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskim oraz europejskim rolnictwem. To również miejsce, gdzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania i narzędzia dedykowane podnoszeniu jakości produkcji rolnej. Wydarzenie co roku gromadzi blisko 3000 uczestników – rolników, producentów rolnych, przedstawi­cieli organizacji branżowych i delegacji zagranicznych oraz firm z sektora rolno-spożywczego.

Debaty organizowane w ramach EFR obejmują najważniejsze zagadnienia dotyczące rolnictwa i produkcji rolno-spożywczej. W tym roku w programie była m.in. debata na temat Wspólnej Polityki Rolnej UE z udziałem m.in. Janusza Wojciechowskiego, komisarza UE ds. rolnictwa i obszarów wiejskich oraz ministra rolnictwa Jana K. Ardanowskiego.

Europejskie Forum Rolnicze organizowane jest przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej we współpracy z Agro Promotion. Więcej szczegółów: www.forum-jasionka.pl

 

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat